» خرید سانتریفیوژ مناسب برای آزمایشگاه

خرید سانتریفیوژ مناسب برای آزمایشگاه

سانتریفیوژ یکی از تجهیزات پزشکی می باش که در اکثر آزمایشگاه ها یک نمونه از آن را می توان دید. با توجه به کاربرد آن برای انجام آزمایش های دقیق تر بسیاری از مسیولین آزمایشگاه تصمیم به خرید سانتریفیوژ برای آزمایشگاه خود می گیرند.

البته در آزمایشگاه های پزشکی ، آزمایشگاه خون ، بیوشیمی و زیست شناسی ، سانتریفیوژ از ضروری ترین تجهیزات می باشد و استفاده از آن برای انجام بسیاری از آزمایش ها لازم می باشد. این دستگاه در مدل های مختلفی ساخته می شود و هنگام خرید باید توجه کرد کدام مدل از دستگاه باید برای آزمایشگاه خریداری شود.  کارشناسان فروش تجهیزات پزشکی ، معمولاً اطلاعات دقیق و کاملی از وسایلی که به فروش می رسانند در اختیار مشتریانشان قرار می دهند.

قبل از خرید بهتر است در مورد اندازه و ظرفیت نمونه هایی که قرار است در داخل سانتریفیوژ قرار دهید و نیز میزان جداسازی آنها اطلاعات دقیقی کسب کرده و یادداشت کنید. سپس این اطلاعات را در اختیار مشاوران شرکت قرار دهید تا دستگاه سانترفیوژ مناسب با آزمایشگاه شما برای خرید معرفی کنند.

هنگام خرید سانتریفیوژ به این نکته توجه کنید که تجهیزات پزشکی باید از شرکت های معتبر که اعتبار لازم را داشته باشد خریداری شود. از خرید دستگاهی با برند ناشناخته قیمت نا معقول جدا خودداری کنید. دستگاهی که خریداری می کنید حتما باید استاندارد های لازم را داشته باشد.

تگ ها :   سانتریفیوژ
فرم ارسال نظر


مطالب پیشنهادی از سراسر وب
آخرین مطالب این وبلاگ

آخرین مطالب مجله